Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Oro kondicionavimo ir pagalbinės šildymo sistemos montavimas

Daugiau jokių šąlančių kojų žiemą ir nemalonaus karščio vasarą – „Bosch Car Service“ specialistai mielai sumontuos oro kondicionavimo sistemą ar pagalbinį šildytuvą jūsų automobilyje.

  • Maksimalus važiavimo patogumas ir didesnis saugumas
  • Speciali dirbtuvių montavimo įranga
  • Visapusiški žinomiausių gamintojų komplektai

Idealiai tinka visiems metų laikams

Pagalbiniai šildytuvai ir oro kondicionavimo sistemos dar nėra standartinės kiekvieno automobilio įrangos dalys. Bet jei neapsieinate be jų, „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse sumontuosime juos. Tai ne tik suteiks papildomo patogumo, bet ir padidins ilgalaikę jūsų transporto priemonės vertę. Nesvarbu, ar jūsų automobilis kompaktinės, vidutinės ar prabangios klasės – mūsų specialistai visada turi atsakymus į jūsų klausimus ir visą reikalingą dirbtuvių įrangą. Mes ne tik montuojame įrangą už prieinamą kainą, bet ir siūlome geriausios kokybės, žinomiausių gamintojų, tokių kaip „Webasto“ ar „Eberspächer“, pagalbinių šildytuvų komplektus.

Ideali temperatūra nuo pat pradžių

Ne tik pėstieji nemėgsta rudens ir žiemos. Automobilių vairuotojams taip pat tenka spręsti nepalankių oro sąlygų keliamas problemas. Apledėję langai, prastas matomumas ir nemaloniai žemos temperatūros rytais. Su pagalbiniu šildytuvu nuo pat pradžių galite mėgautis šiluma, neapledėjusiais langais ir didesniu saugumu. Verta naudoti pagalbinį šildytuvą, kai temperatūra nukrenta žemiau 10 laipsnių pagal Celsijų. Kitaip tariant, nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio. O likusiu laiku, pavyzdžiui, esant itin karštiems orams, jis suteikia papildomą ventiliaciją keleivio vietoje.

Akivaizdūs pranašumai:

  • Automobilyje šilta dar prieš įsėdant į jį
  • Mažesnė variklio apkrova ir degalų suvartojimas
  • Puikus matomumas ir jokios būtinybės gramdyti apledėjusių langų

Mėgaukitės maloniu oro pokyčiu

Oro kondicionavimo sistemą verta įsirengti dėl daugybės priežasčių. Tai naudinga jums, jūsų asmeniniam patogumui ir saugumui. Vasarą automobilyje galėsite mėgautis tobulomis sąlygomis: temperatūra nuo 23 iki 27°C su santykine oro drėgme nuo 35 iki 65%. Nuolatinis šviežio oro tiekimas taip pat padidina saugumą, nes užtikrinama koncentracija, o langai neaprasoja. Be to, oro kondicionavimo sistema iš oro pašalina nemalonius kvapus, žiedadulkes ir teršalus, kad nepriklausomai nuo oro savo kelionės tikslą pasiektumėte geriausios formos ir nesuprakaitavę.

Akivaizdūs pranašumai:

  • Ore esančių žiedadulkių ir teršalų išvalymas
  • Automatinis automobilio salono oro temperatūros nustatymas
  • Dėka gaivaus oro pagerėjusi koncentracija

Mūsų ekspertų patarimai

„Ar žinojote, kad jūsų automobilio oro kondicionavimo sistema kiekvienais metais gali netekti iki 8% šaltnešio. Taip pat džiovintuvo, labiausiai nusidėvinčios šios sistemos dalies, eksploatavimo laikas yra ribotas. Džiovintuvas ištraukia drėgmę iš cirkuliuojančio šaltnešio ir sumažina kompresoriaus mechaninį nusidėvėjimą. Todėl, kad išvengtumėte pažeidimų ir nemalonių kvapų, oro kondicionavimo sistemą reikėtų patikrinti ir išvalyti reguliariais intervalais.“