Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Apžiūra ir patikra

Apžiūra

Nuodugnią automobilio apžiūrą verta atlikti reguliariais intervalais, kad visada saugiai pasiektumėte savo kelionės tikslą. Mes atliekame reikalingą profesionalų patikrinimą ir remonto darbus be jokios rizikos prarasti gamintojo garantiją.

Techninė apžiūra ir išmetamųjų dujų kiekio patikrinimas

Jei kas 2 metus atliekama oficiali techninė apžiūra ir išmetamųjų dujų patikrinimas jau reikalingas ir jūsų automobiliui, mūsų dirbtuvėse mielai atliksime visus reikalingus darbus. O esant pageidavimui, iš anksto atliksime visą jūsų automobilio patikrą, kad pašalintumėme visus gedimus.

10-ties žingsnių patikra

Jei norite būti tikri dėl savo saugumo, leiskite mums patikrinti dešimt svarbiausių jūsų automobilio taškų nuo viršaus iki apačios. Taip būsite tikri, kad saugiai vairuosite idealiai ilgoms kelionėms paruoštą automobilį nepriklausomai nuo oro ar metų laiko.

Patikra prieš pavasarį

Kad pavasarį pradėtumėte puikiai, mūsų dirbtuvių ekspertai išsiaiškins, ar jūsų automobilio būklė tinkama ir, ar jis be problemų išgyveno žiemą. Jei būtina, mes pakeisime visas sugedusias dalis ir prikelsime jūsų automobilį po žiemos miego. Viską atliksime meistriškai ir pagal aukščiausios kokybės standartus.

Patikra prieš žiemą

Prieš įsivyraujant šaltiems orams, galite pasikliauti mūsų patikra prieš žiemą dėl saugaus vairavimo ledu ar ant sniego. Mes patikriname, kad svarbiausios automobilio dalys – nuo akumuliatoriaus iki durų ar langų sandariklių būtų geros būklės ir tinkamos žiemai.

Patikra prieš atostogas

Kodėl prieš išvykstant į ilgą kelionę nepatikrinus automobilio nuo viršaus iki apačios? Mes naudojame naujausią diagnostikos įrangą patikrinti automobilį ir aptikti galimas triktis, kad jums norint nedelsiant galėtume tinkamai jas pašalinti. Todėl būsite tikri, jog galėsite visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis atostogomis.

Transporto priemonės patikra

Pasirūpinkite savo saugumu ir leiskite mums nuodugniai, nuo viršaus iki apačios už prieinamą kainą patikrinti jūsų automobilį. Mūsų specialistai naudoja naujausią diagnostikos įrangą, siekiant išsiaiškinti, ar jūsų transporto priemonės techninė būklė gera ir, ar visos dalys veikia tinkamai.

Hibridinių ir elektrinių transporto priemonių techninė priežiūra

„Bosch“ komponentai kaip originali įranga yra tiekiami daugumai hibridinių ir elektrinių transporto priemonių gamintojų. Todėl „Bosch Car Service“ autodirbtuvių specialistai yra visiškai susipažinę su naujausiais jų veikimo principais, technine priežiūra ir remontu.