Profesionalus Start/Stop sistemos remontas ir techninė priežiūra

Jei jūsų automobilio „Start/Stop” sistemoje yra trikčių arba ji visiškai neveikia, mūsų elektros sistemų ekspertai greitai ją sutaisys.

 • Profesionalus, sisteminis gedimų šalinimas
 • Originalios įrangos gamintojų standartus atitinkančios „Start/Stop” sistemų atsarginės dalys
 • Geriausios kokybės diagnostikos ir dirbtuvių įranga
 • Niekas negali sustabdyti mūsų elektros sistemų specialistų

  Jei jūsų automobilyje atsirado elektronikos problema, galite pasitikėti neprilygstamais mūsų ekspertų gebėjimais. Žinios „Bosch Car Service“ darbuotojams perduodamos intensyvių mokymu metu tiesiai iš „Bosch“ – pasaulyje pirmaujančio originalių „Start/Stop” sistemų tiekėjo. Tad mūsų personalas puikiai išmano šių sistemų diagnostiką ir gedimų šalinimą.

  Originalios įrangos gamintojų standartus atitinkančios atsarginės dalys

  Dėl naujų pagalbinių ir patogumo sistemų bei plačiau naudojamos elektros įrangos šiuolaikiniams automobiliams reikia vis daugiau energijos. Tai didelis iššūkis akumuliatoriui, nes naujesniuose automobiliuose jis apkraunamas dėl daug energijos reikalaujančios „Start/Stop” sistemos. Kad užtikrintų patikimą veikimą, mūsų automobilių servisų darbuotojai turi platų asortimentą specialių „Start/Stop” sistemos komponentų ir diagnostikos įrangos iš „Bosch“: nuo starterių iki generatorių ar jutiklių.

  Mes prikelsime jūsų automobilį gyvenimui

  Nors „Start/Stop” sistema veikia labai paprastu ir našiu principu, viskas gali nustoti veikti, jei joje yra triktis. Jei taip nutiktų, tiesiog pristatykite savo transporto priemonę į vieną iš daugelio „Bosch Car Service“ autodirbtuvių, kur mūsų specialistai su naujausia diagnostikos įranga aptiks gedimus ir atliks remontą. Profesionaliai sutvarkytas jūsų automobilis greitai sugrįš į kelią, o jo išmetamųjų dujų kiekis sumažės iki 15% bei degalų sąnaudos mieste taps kur kas mažesnės.

  Mūsų ekspertų patarimai

  Naujos kartos transporto priemonėse įrengiama vis daugiau elektros įrangos, tokios kaip „Start/Stop”sistema. Tai padidina energijos suvartojimo kiekį, reikalingą šiai įrangai ar tiesiog automobiliui pajudėti. Mūsų patarimas: jei jūsų automobilyje įrengtos patogumo sistemos, rekomenduojame naudoti geriausios kokybės akumuliatorius iš „Bosch“, kurių eksploatacijos laikas ilgesnis, o našumas didesnis.