Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Profesionalūs mechaninių sistemų remonto darbai

Jei kurioje nors jūsų automobilio mechaninių sistemų atsirado triktis, galite pasikliauti „Bosch Car Service“ specialistais. Su naujausia diagnostikos įranga ir originalios įrangos standartus atitinkančiomis atsarginėmis dalimis jie viską sutvarkys.

  • Gamyklinės įrangos standartą atitinkančios atsarginės dalys
  • Naujausia mechaninių automobilio dalių diagnostikos įranga
  • Kvalifikuotas personalas, gaunantis visus reikalingus techninius duomenis

Kompetetingas mechaninių sistemų remontas

Jei kurioje nors jūsų transporto priemonės mechaninėje dalyje atsirado triktis, galite pasikliauti „Bosch Car Service“ specialiai apmokytais technikais. Nuo išmetimo sistemos iki amortizatorių ar dantytojo diržo keitimo – jie vėl privers visas dalis veikti puikiai. Kadangi mūsų specialistai turi ilgametę patirtį, naudoja naujausią diagnostikos įrangą ir gauna visus reikalingus techninius duomenis, jie gali greitai ir profesionaliai atlikti bet kokį jūsų transporto priemonei reikalingą mechaninės sistemos darbą. O prireikus remonto darbų, „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse visada naudojamos originalios įrangos standartus atitinkančios atsarginės dalys.

Kompetencija, apimanti sritis nuo stabdžių iki išmetimo sistemos

Išmetimo sistema yra viena svarbiausių mechaninių transporto priemonės dalių. Jei kokia nors duslintuvo dalis yra sugedusi, tai padidina degalų suvartojimą ir sukelia ilgalaikius variklio gedimus. Kadangi ši sistema gali vibruoti ir yra nuolat veikiama išorinių veiksnių, ilgainiui prasideda korozija, o dėl vibracijos atsiranda plyšių ir įtrūkimų. „Bosch Car Service“ autodirbtuvių personalas mielai atliks jūsų automobilio išmetamosios sistemos techninę patikrą, ją sutaisys ir pasirūpins, kad visa sistema būtų tinkamai subalansuota – nuo atskirų komponentų parinkimo ir padėties iki paslankiųjų movų.

Amortizatoriai – tykantis pavojus

Statistika kalba pati už save. Apie 6,2 milijonai Vokietijos keliuose naudojamų automobilių turi netinkamai veikiančius amortizatorius. Net 50% visų eismo nelaimių įvyksta dėl prastos amortizatorių būklės senesniuose nei 10 metų arba daugiau nei 150 000 km nuvažiavusiuose automobiliuose. Rimtų gedimų galima rasti ir 9,3% automobilių, nesenesnių nei 3 metai. Verta žinoti. Dėl netinkamai veikiančių amortizatorių iki 20 % gali pailgėti stabdymo kelias ir gerokai padidėti padangų nusidėvėjimas. Taip pat sumažėja sukibimas ir sutrinka stabilumas posūkyje. Todėl rekomenduojame leisti specialistui patikrinti amortizatorius reguliariais intervalais.

Mūsų ekspertų patarimai

„Dėmesio! Nelaimingo atsitikimo pavojus! Ar žinojote, kad jūsų automobilio saugos sistemos, tokios kaip ABS, DSC ar ESP, neveiks, jei amortizatoriai sugedę? Net ir stabdymo atstumas bus didesnis nei automobilių be ABS. Todėl mes primygtinai rekomenduojame reguliariai patikrinti amortizatorių būklę ir, prireikus, nedelsiant juos pakeisti dėl jūsų pačių saugumo.“