Profesionali padangų techninė priežiūra

„Bosch Car Service“ atlieka visapusišką padangų priežiūrą – nuo padangų keitimo iki balansavimo ir nuo ratlankių valymo iki sandėliavimo, kad galėtumėte saugiai vairuoti bet kokiu oru.

 • Balansavimas, valymas, sandėliavimas ir ratų keitimas
 • Padangų slėgio stebėjimo sistemos techninė priežiūra
 • Geriausios kokybės padangos iš pirmaujančių gamintojų
 • Tobula techninė priežiūra visus metus

  „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse jūsų automobiliui atliekama visapusiška padangų techninė priežiūra. Galime patarti, kurį modelį pirkti, sumontuoti ir pakeisti žiemines ar vasarines padangas, o prireikus, suteikti ir profesionalaus sandėliavimo paslaugas. Be profesionalios priežiūros ir remonto darbų, mūsų specialistai taip pat patikrins pripūtimo slėgį ir padangų protektoriaus būklę. Jei norėsite, po padangų sumontavimo, taip pat galėsime patikrinti ratų suvedimą ir atlikti būtinus pakeitimus, kad išvengtumėte nelygaus arba vienos pusės nusidėvėjimo.

  Atkreipkite dėmesį į protektoriaus gylį!

  Pagal įstatymą vasarinių padangų protektoriaus minimalus gylis yra 1,6 mm, o žieminėms – 3 mm. Tačiau rekomenduojame pakeisti žiemines padangas, kai protektorių gylis yra nuo 3 mm iki 4 mm. Lengviausias būdas nustatyti protektorių gylį yra panaudoti 2 Eurų monetą (vasaros padangoms – 1 Euro monetą). Įdėkite monetą į griovelį, į negiliausią protektoriaus vietą. Jei žvaigždučių ant monetos nebesimato, galite toliau važiuoti.

  Geras orientyras yra ir „4 x 4 x 4“ taisyklė. Kitaip tariant, važiuokite tik su padangomis, kurių protektorių gylis yra bent 4 milimetrai, su tokiu pačiu protektoriumi ant visų 4 ratų ir jos yra nesenesnės nei 4 metai.

  Užklupti šaltyje

  Ar kada nors sniegas ir apledėję keliai pasirodė visiškai netikėtai? Jei žiemos metu sąmoningai naudojate vasarines padangas, policijos pareigūno neįtikinsite jokiais argumentais. Taip pat sąmoningai galite tikėtis sulaukti baudos. Jei važiavote su netinkamomis padangomis, jūsų draudimo įmonė taip pat nesumokės už atsiradusią žalą. Galiausiai, nelaimingų atsitikimų rizika visada didžiausia žiemą.

  Todėl mes patariame nuo lapkričio iki balandžio mėnesių naudoti žiemines padangas. Daugiau informacijos ir patarimų rasite „Padangų vadove“.

  Mūsų ekspertų patarimai

  Net neeksploatuojant automobilio, jo padangų guma sensta. Todėl būtina pakeisti padangas mažiausiai kas 10 metų, net jei protektorius ir nenusidėvėjęs. Tikslų padangų amžių galite sužinoti pažvelgę į ant padangų pateiktą keturių skaitmenų DOT numerį. Paskutiniai du skaitmenys nurodo gamybos metus, o pirmieji du – savaitę. Pavyzdžiui, „2600“ reiškia, kad padangos buvo pagamintos 26 savaitę 2000 metais.