Profesionali patikra prieš atostogas

Jei planuojate ilgesnę kelionę ir norite būti tikri, kad saugiai pasieksite savo tikslą, „Bosch Car Service“ yra būtent ta vieta, į kurią reikia kreiptis. Mūsų specialistai visapusiškai patikrins jūsų automobilį, kad galėtumėte mėgautis malonia kelione be problemų ir atsipalaiduoti pasiekę kelionės tikslą.

 • Atliekama visiems, bet kokios amžiaus modeliams
 • Kvalifikuota, greita trikčių diagnostika
 • Gamyklinės automobilio įrangos standartą atitinkančios atsarginės dalys
 • Tiesiai į kelionės tikslą

  Nuodugni patikra prieš atostogas yra naudinga ne tik jūsų automobiliui, bet ir tiesiogiai susijusi su visų automobilio keleivių saugumu. Visapusiškai automobilio patikrai mes naudojame naujausią diagnostikos įrangą, siekiant aptikti galimas triktis, kad galėtume tinkamai jas pašalinti. Taip daroma, norint sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką bei išvengti gedimų kelyje jūsų kelionės metu. Daugiau informacijos apie tai, kaip paruošti savo automobilį ilgoms kelionėms, rasite „Atostogų vadove“.

  Kelionės automobiliu planavimas

  Jei keliauti planuojate automobiliu, pravartu pagalvoti ir apie automobilio patikrą prieš atostogas. Nesvarbu, kur planuojate važiuoti, atlikti kvalifikuotą ir patikimą automobilio patikrą, galite patikėti mūsų servisų specialistams. Ji apima nusidėvinčių ir su saugumu susijusių komponentų veikimo patikrinimą. Jei bus aptikta kokių problemų, mūsų automobilių serviso technikai nedelsdami jums apie tai praneš ir, prireikus, išspręs. O tada – tiesiog pirmyn!

  Geriau atlikti automobilio patikrą prieš atostogas nei jas sugadinti

  Ar žinojote? Kas ketvirtas kelyje naudojamas automobilis yra prastos būklės ir kelia pavojų kitiems eismo dalyviams. Todėl prieš išvykstant visada pravartu patikrinti automobilį „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse. Sužinoti, ar su jūsų automobiliu saugu vykti į kelionę, nekainuoja daug. O atlikę tokią patikrą, išvengsite ne tik nelaimingų atsitikimų bei erzinančių gedimų, bet ir baudų ir rizikos sustoti kelyje. Tačiau, tokia patikra negali pakeisti reguliarios gamintojo numatytos techninės apžiūros. Nes tik specialistai žino, kur slypi tikri pavojai.

  Mūsų ekspertų patarimai

  Ar žinote, kas yra higroskopija? Tai tikrai ne kitas jūros ligos pavadinimas. Tai, tiesiog reiškia, kad jūsų automobilio stabdžių skystis nuolat sugeria vandenį. Jei jo lygis viršija 3%, esant aukštoms temperatūroms, gali susidaryti garų burbuliukų, kurie stabdant lengvai suspaudžiami. Tai trikdo stabdymo slėgio susidarymą, o blogiausiu atveju gali visiškai sugadinti stabdžių sistemą. Mūsų rekomendacija – savo pačių saugumui stabdžių skystį pakeiskite bent kartą per 2 metus.