Bosch Car Service – autoparko valdymas

Jūsų automobilių parko priežiūra

„Bosch automobilių servisas“ pagal išankstinį susitarimą teikia automobilių parko valdymo paslaugą. Šia paslauga gali pasinaudoti visi klientai, kurie turi savo automobilių parką. Automobilių parko valdymo paslaugą teikiame pramonės įmonėms, logistikos bendrovėms, valdžios institucijoms, automobilių nuomos įmonėms ir visiems, kam reikalinga nuosavo automobilių parko priežiūra. Nesvarbu, ar jūsų automobilių parką sudaro keli automobiliai, ar keli šimtai – vienodai profesionaliai pasirūpinsime jūsų parku, pasitelkdami visus turimus „Bosch automobilių serviso“ išteklius.

Bosch automobilių serviso vertybės

„Bosch automobilių servisų“ tinklas yra pats didžiausias ir populiariausias visame pasaulyje. Mūsų teikiamos automobilių priežiūros ir remonto paslaugos yra kokybiškos, skaidrios ir greitai atliekamos. Automobilių remontui naudojame originalias „Bosch“ kompanijos pagamintas atsargines dalis. Automobilių diagnostiką atliekame „Bosch“ kompanijos pagaminta ir visame pasaulyje vertinama modernia diagnostikos įranga.

Mūsų darbuotojai – tai aukštą kvalifikaciją turintys automobilių specialistai. Mes turime išskirtinę automobilių remontų duomenų bazę, kurioje yra sukaupta informacija apie visus galimus automobilių gedimo ir jų sutvarkymo atvejus. Taip pat turime automobilių specifikacijų duomenų bazę, kuri mums leidžia greitai pažinti beveik visų markių automobilius ir sklandžiai sutvarkyti visus įmanomus jų techninius gedimus.

Kodėl savo partneriu verta pasirinkti Bosch automobilių servisą?

Sudarius automobilių parko valdymo sutartį sumažinami standartiniai prekių ir atliekamų paslaugų įkainiai, o atliktoms paslaugoms suteikiama garantija.

Mes teikiame sugedusio automobilio paėmimo ir sutvarkyto automobilio grąžinimo paslaugą. Todėl, sugedus jūsų parko automobiliui, jums nereikės rūpintis jo pristatymu į autoservisą – tai padarysime mes patys. Be kita ko, sugedus jūsų automobiliui, visada galime pasiūlyti pakaitinį autoserviso automobilį, kuriuo galėsite naudotis tol, kol bus sutvarkytas jūsų automobilis.

Patikėję savo automobilių priežiūrą mums, parko valdymo klausimais visuomet bendrausite su vienu atsakingu „Bosch automobilių serviso“ darbuotoju. Šiuo atveju turėsite galimybę gauti individualius jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.

„Bosch automobilių servisas“ vadovaujasi sąžiningumo, realios kainos, kokybės ir greito aptarnavimo principais. Tai šimtametę automobilių techninės priežiūros ir remonto patirtį turintis servisų tinklas. Šios patirties dėka mes sugebėjome sukurti savo teikiamų paslaugų standartus, kurie užtikrina mūsų siekiamybę – visada užtikrinti „Bosch“ ženklo kokybę.