Profesionalus šviesų patikrinimas

Važiuojant keliu gerai matyti ir būti matomam yra gyvybiškai svarbu bet kokiu metų laiku. Taigi, reguliariais intervalais „Bosch Car Service“ autodibtuvėse patikrinti automobilio šviesas yra puiki mintis.

 • Atskirų dalių keitimas ir remontas
 • Nemokamas šviesų patikrinimas naujausia įranga
 • Geriausios kokybės „Bosch“ automobilių lemputės
 • Būkite matomi

  2012 metų „ADAC“ šviesų patikrinimo rezultatai buvo vėl pritrenkiantys. Daugiau nei pusėje kelyje naudojamų automobilių buvo aptikta rimtų šviesų sistemos trikčių. Dažniausia problema buvo netinkamas priekinių žibintų ir rūko žibintų sureguliavimas. Be netinkamo aukščio sureguliavimo, plačiai paplitusi problemų priežastis yra reikiamo Europinio standarto neturintys žibintai ir lemputės. Naudojant tokias lemputes, vien gamykliniai netikslumai sukelia priekinių žibintų netinkamą sulygiavimą. Tai neapsakomai rizikinga, nes sugedę ar netinkamai sureguliuoti priekiniai žibintai kelia pavojų visiems eismo dalyviams. Todėl rekomenduojame kasmetinį „Šviesų ir matomumo“ patikrinimą, kurį mielai atliksime nemokamai.

  Matykite ir būkite matomi dar geriau

  Ar manote, kad vairuojant svarbiausia geras matomumas? Būti matomam lygiai taip pat svarbu. Jei, pavyzdžiui, stabdžių žibintas veikia netinkamai, galinės dalies susidūrimai tampa beveik neišvengiamais. Taip gali atsitikti ir dėl netinkamai veikiančio posūkio žibinto. Sparčiai besikeičiančios oro sąlygos, speigas, karštis ir nešvarumai kenkia valytuvams. Todėl net nereikia priminti, jog kartkartėmis būtina pakeisti valytuvus. Dėl visų šių priežasčių svarbu reguliariai patikrinti jūsų automobilio šviesas ir valytuvus.

  Artimosios šviesos dieną ir naktį

  Ar žinojote, kad 20-yje Europos Sąjungos šalių ir dieną privaloma važiuoti su įjungtais žibintais? Pažeidėjams kai kuriose šalyse gresia iki 180 Eurų bauda. Automobilį su įjungtais artimųjų šviesų žibintais visada lengviau pastebėti – tiek esant rūkui, tiek kai sninga ar lyja. Dėl vairavimo su įjungtais „įprastais“ artimųjų šviesų žibintais greičiau dėvisi lemputės. Rekomenduojame naudoti itin ilgalaikes „Daytime“ lemputes iš „Bosch“, kad galėtumėte važiuoti su įjungtais šviestuvais visą laiką. Daugiau informacijos ir patarimų apie šviesas ir optimalų matomumą kelyje galite rasti mūsų vadove „Šviesos ir matomumas“.

  Mūsų ekspertų patarimai

  Greitas reagavimas važiuojant yra ypač svarbus žiemą ir rudenį, nes reikia susidoroti su atšiauriomis oro ir kelio sąlygomis. Todėl visada būtina užtikrinti geriausią įmanomą matomumą, pavyzdžiui, naudojant naujas valytuvų mentes su „AeroTwin“ technologija ir galingas lemputes iš „Bosch“. Taip galėsite greičiau atpažinti avarines situacijas ir, jei reikia, tinkamu metu į jas reaguoti.