Mūsų teikiamos paslaugos

Patikėkite mums savo rūpesčius!

Variklio techninė priežiūra

Automobiliai kasdien vis labiau modernėja, todėl automobilių techninės priežiūros dirbtuvės susiduria su vis didesniais iššūkiais. „Bosch Car Service“ automobilių sistemų specialistai turi visas reikalingas žinias ir naujausią diagnostikos įrangą, reikalingą patikrinti ir sutaisyti visas variklio dalis. Nesvarbu, ar jūsų automobilis benzininis, dyzelinis, elektrinis ar hibridinis, atliksime visus reikalingus darbus nuo alyvos ir filtro pakeitimo iki tinkamos senos alyvos utilizavimo.

Stabdžių techninė priežiūra

Puikiai veikianti stabdžių sistema gyvybiškai svarbi ne tik jums, bet ir kitiems eismo dalyviams. Todėl pasirūpinkite savo saugumu ir reguliariais intervalais patikrinkite visos sistemos dalių, nusidėvinčių detalių ir važiavimo saugos sistemų būklę.

Stiklų priežiūra

Automobilio stiklai yra gyvybiškai svarbūs, norint užtikrinti visų transporto priemonės keleivių saugumą. Net dėl menkiausio pažeidimo gali žymiai sumažėti apsauga, o blogiausiu atveju stiklą teks visiškai pakeisti. Tai pakankama priežastis nedelsiant leisti specialistams sutaisyti skilusį stiklą.

Patikra ir techninė priežiūra

Reguliari transporto priemonės techninė patikra yra vienintelis būdas laiku pastebėti ir išspręsti visas problemas. Todėl visada naudinga atlikti patikrą, kadangi tai padidina visų keleivių saugumą ir palaiko automobilio rinkos vertę. „Bosch Car Service” autodirbtuvėse siūlomi ne tik sezoninės techninės patikros ir remonto darbai, bet ir visapusiški visų tipų automobilių priežiūros pasiūlymai be gamintojo garantijos praradimo.

Šviesų tikrinimas

Daugiau nei pusėje kelyje naudojamų automobilių yra rimtų šviesų sistemos trikčių. Tačiau matyti ir būti matomam kelyje yra gyvybiškai svarbu. Jei norite būti saugūs, reguliariais intervalais „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse patikrinkite automobilio šviesas, kad būtumėte visiškai pasiruošę susidoroti su nepalankiausiomis oro ir kelių sąlygomis.

Elektros sistemos techninė priežiūra

Ypač esant šaltiems orams, nesisukantys starteriai ir sustojusios transporto priemonės yra dažnas reiškinys. Dažniausios priežastys – silpnas akumuliatorius arba transporto priemonės elektros sistemos problemos. Jei sugedo „Start/Stop” sistema, tik specialistas gali padėti. Naudodami naujausią diagnostikos įrangą, „Bosch Car Service“ specialistai aptinka problemos priežastį ir pakeičia visas sugedusias dalis originalios įrangos standartą atitinkančiomis atsarginėmis dalimis.

Padangų techninė priežiūra

„Bosch Car Service“ autodirbtuvėse atliekama visapusiška padangų techninė priežiūra – nuo patarimų perkant iki sumontavimo ir vasarinių ar žieminių padangų pakeitimo. Kad išvengtumėte padangų nusidėvėjimo vienoje pusėje, mes patikrinsime ir atliksime jūsų automobilio ratų geometrijos sureguliavimą. Taip pat jūsų pageidavimu galime sandėliuoti ir subalansuoti ratus, patikrinti jų slėgį ir protektorių gylį, kad galėtumėte saugiai vairuoti nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Mechaninių sistemų remonto darbai

Į daugumą nelaimingų atsitikimų patenka senesni nei 10 metų ir daugiau nei 150 000 km nuvažiavę automobiliai. Tokiais atvejais mechaniniai elementai nebeatlieka savo darbo. Galite pasikliauti „Bosch Car Service“ specialiai apmokytais technikais. Jie greitai viską sutaisys. Vertingos žinios ir naujausia diagnostikos įranga leidžia greitai aptikti problemą ir pakeisti bet kokias sugedusias dalis originalios įrangos standartą atitinkančiomis atsarginėmis dalimis.

Šildymo ir oro kondicionavimo sistemos techninė priežiūra

Oro kondicionavimo sistema jau tapo standartine daugumos šiuolaikinių automobilių dalimi, kadangi ji užtikrina saugų ir patogų vairavimą nepriklausomai nuo oro sąlygų. Tą patį galima pasakyti apie pagalbinį šildytuvą. „Bosch Car Service“ autodirbtuvių specialistai mielai įrengs jūsų automobilyje bet kurią iš šių sistemų. Ir, žinoma, jais galite pasikliauti dėl profesionalios techninės priežiūros, remonto ir valymo darbų, kad nuo pat pradžių kiekvienas keleivis automobilyje jaustųsi puikiai.