Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Profesionali kondicionavimo sistemos techninė priežiūra

„Bosch Car Service“ specialistai mielai atliks oro kondicionavimo sistemos ir pagalbinio šildytuvo techninę priežiūrą, kad nuolat būtų užtikrinta pageidaujama temperatūra automobilio salone, o žiedadulkės ir nemalonūs kvapai nepatektų į vidų.

  • Drėgmės pašalinimas iš sistemos bei šaltnešio ir kompresoriaus alyvos papildymas
  • Nuotėkio patikrinimas
  • Slėgio ir funkcionalumo patikrinimas
  • Salono filtro keitimas

Puikų orą užtikrinanti kondicionavimo sistemų priežiūra

Oro kondicionavimo sistema jau tapo standartine daugumos šiuolaikinių automobilių dalimi ir reikalauja reguliarios kvalifikuotos techninės priežiūros, kad būtų užtikrintas ilgas jos naudojimo laikas. Jei oro kondicionavimo sistema tinkamai nevaloma, prarandamas šaltnešis ar aušinimo skystis, sistemos ortakiuose gali imti daugintis bakterijos ir grybelis kartu su nemaloniais kvapais. Be to, bent kas dvejus metus būtina pakeisti šaltnešio filtrą - džiovintuvą. Oro kondicionavimo sistemos techninę priežiūrą galite patikėti „Bosch Car Service“ specialistams, kurie taip pat patikrins ir papildomą šildytuvą. Todėl, nepriklausomai ar lauke spiginančiai šalta ar alinančiai karšta, visada galėsite mėgautis pageidaujama temperatūra automobilyje.

Reguliari techninė priežiūra yra būtina

Automobilius su oro kondicionavimo sistema reikia patikrinti bent kartą per metus su specialia kondicionavimo sistemų aptarnavimui skirta įranga. Ne rečiau, nes per metus sistemoje gali būti prarandama iki 8% šaltnešio. Taip pat svarbu patikrinti labiausiai eksploatuojamos sistemos dalies – džiovintuvo – būklę. Džiovintuvas ištraukia drėgmę iš cirkuliuojančio šaltnešio ir sumažina mechaninį nusidėvėjimą. Jo, kaip ir variklio alyvos filtro, eksploatavimo laikas ribotas. Geriausias laikas pristatyti automobilį į dirbtuves oro kondicionavimo sistemos techninei priežiūrai atlikti yra ankstyvas pavasaris, dar prieš įsivyraujant karštiems orams ar pasklidus žiedadulkėms, kurios ima veikti alergiškus žmones.

Skirkite minutę švarai

Nemalonius oro kondicionavimo sistemos kvapus sukelia bakterijos ir grybeliai. Kad jie nesusidarytų, penkias minutes prieš kelionės pabaigą išjunkite sistemą. Kadangi oro daugiau nebeįsiurbiama, drėgmei sunku išlikti sistemoje. Tačiau geriausiai nešvarumus ir bakterijas pašalinti atliekant oro kondicionavimo sistemos valymą mūsų dirbtuvėse. Pranašumas – jokių nemalonių kvapų ir garantuotas išorinio oro švarumas – tai ypač svarbu alergiškiems žmonėms.

Mūsų ekspertų patarimai

„Rekomenduojame naudoti oro kondicionierių ištisus metus, mažiausiai sistemą paleidžiant bent 10 minučių kiekvieną mėnesį, kad jos sandarikliai liktų sutepti ir būtų išvengta šaltnešio nuotėkio. Reguliariai paleidžiant sistemą taip pat nesusidarys nemalonių kvapų, atsirandančių dėl besikaupiančios drėgmės arba bakterijų.“