Profesionali variklio techninė priežiūra

Alyvos filtrą ir variklio alyvą reikėtų tikrinti kas 15 000 kilometrų ir pakeisti pagal transporto priemonės specifikacijas. „Bosch“ automobilių servisas siūlo visapusišką techninę priežiūrą ir platų geriausios kokybės „Bosch“ produktų asortimentą.

> Į techninės priežiūros paketus

Automobiliai kasdien vis labiau modernėja, todėl automobilių techninės priežiūros dirbtuvės susiduria su vis didesniais iššūkiais. Šiuolaikinės variklių valdymo sistemos automatiškai kontroliuoja degalų įpurškimo procesą, užtikrindamos optimalų variklio veikimą ir ekonomišką degalų suvartojimą. Kad viskas taip ir liktų, „Bosch Car Service“ sistemų specialistai patikrins jūsų automobilį su naujausia diagnostikos įranga, pasitelkdami savo kompetentingas žinias, gautas tiesiai iš „Bosch”.

> Į techninės priežiūros paketus

„Bosch“ yra pirmaujanti pasaulyje dyzelinių variklių sistemų technologijos kūrėja ir gamintoja. Taigi, jei jūsų transporto priemonėje dyzelinis variklis, „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse jis bus patikimose rankose. Galime atlikti viską – nuo trikčių nustatymo iki teisingo remonto atlikimo.

> Į techninės priežiūros paketus

„Bosch“ komponentai kaip originali įranga yra tiekiami daugumai hibridinių ir elektrinių transporto priemonių gamintojų. Todėl „Bosch Car Service“ autodirbtuvių specialistai yra visiškai susipažinę su naujausiais jų veikimo principais, technine priežiūra ir remontu.

> Į techninės priežiūros paketus