Profesionali variklių diagnostika

Automobiliai kasdien vis labiau modernėja, todėl automobilių techninės priežiūros dirbtuvės susiduria su vis didesniais iššūkiais. Šiuolaikinės variklių valdymo sistemos kontroliuoja degalų įpurškimo procesą elektroniniu būdu, kas užtikrina optimalų variklio veikimą ir ekonomišką degalų suvartojimą. Kad viskas taip ir liktų, „Bosch Car Service“ sistemų specialistai patikrins jūsų automobilį su naujausia diagnostikos įranga, pasitelkdami turimas gilias žinias.

 • Trikčių nustatymas naujausia diagnostikos įranga
 • Tinkamas sureguliavimas, užtikrinantis optimalų variklio veikimą
 • Visoms įprastoms transporto priemonėms ir variklio valdymo sistemoms
 • Reguliariai apmokomas kvalifikuotas automobilių servisų personalas
 • Moderniausias gedimų šalinimas

  Turint omenyje, kad automobiliuose naudojamos vis sudėtingesnės sistemos, o variklio valdymo elektronikos kiekis pastoviai auga, „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse naudojamos tik aukščiausios rūšies diagnostikos technologijos. Nes tik pažangiausi tikrinimo įrenginiai ir speciali programinė įranga leidžia mūsų specialistams greitai aptikti triktis ir profesionaliai jas pašalinti.

  Koja kojon su pažangiausiais mokymais

  Ne tik „Bosch Car Service“ technikai yra nepriekaištingai pasiruošę aptikti elektros sistemos triktis. Mūsų autoservisų priėmimo personalas taip pat dalyvauja reguliariuose mokymuose, kad susipažintų su naujausia technikos raida.

  Gilus technologijų supratimas

  Šiuolaikinių automobilių įpurškimo sistemos yra labai jautrios ir linkusios gesti, jei jos reguliariai neprižiūrimos. „Bosch Car Service“ specialistai yra nuodugniai susipažinę tiek su visomis įprastomis variklių valdymo sistemomis, tiek su kiekviena naujausių aukšto slėgio įpurškimo sistemų detale – nuo išmetamųjų dujų turbokompresorių iki užvedimo valdymo modulių.

  Pagrįstai kompetetinga diagnostika

  Šiuo metu dauguma geriausių pasaulio automobilių gamintojų pasikliauja „Bosch“, rinkdamiesi variklio valdymo sistemas jų benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Jei jūsų automobilyje atsirado problema, „Bosch Car Service“ autodirbtuvių technikai yra tinkamiausi specialistai. Jie turi neprilygstamos patirties ir reikalingas kompiuterinės diagnostikos sistemas, todėl greitai suras problemos priežastį.

  Bosch inovacijų tvarumas

  1976 m. „Bosch“ sukurtą „Lambda“ jutiklį dabar naudoja beveik visi Europos transporto priemonių gamintojai. Tai viena svarbiausių dujų išmetimo kiekio ir degalų sąnaudų mažinimo srities technologijų. Jei jūsų automobilio variklio įpurškimo arba išmetimo sistema veikia netinkamai, rekomenduojame kreiptis į mūsų dirbtuves ir atlikti reikalingą priežiūrą arba remontą – nes mūsų specialistams žinios perduodamos tiesiai iš „Bosch“.

  Mūsų ekspertų patarimai

  Ar žinojote? Tinkamai veikiantis „Lambda“ jutiklis gali padėti sutaupyti iki 15% degalų sąnaudų. Jis yra išmetamųjų dujų kiekio valdymo sistemos pagrindinė dalis, automatiškai užtikrinanti, kad būtų laikomasi išmetamųjų dujų kiekio reikalavimų, ir apsauganti jūsų automobilio katalizatorių. Todėl pravartu leisti mūsų ekspertams patikrinti „Lambda“ jutiklį bent kartą kas 30 000 km.