Profesionalus alyvos ir filtro keitimas

15 000 kilometrų – tai magiškas terminas, po kurio reikia patikrinti alyvos filtrą ir variklio alyvą bei juos pakeisti pagal transporto priemonės gamintojo nurodymus. „Bosch Car Service“ siūlo profesionalų alyvos ir filtro keitimą, įskaitant įrašą paslaugų registre ir tinkamą senos alyvos utilizavimą.

 • Greita, patikima ir nebrangu
 • Geriausios kokybės alyvos ir naujų alyvos filtrų naudojimas
 • Tinkamas senos alyvos utilizavimas
 • Techninės priežiūros darbų fiksavimas
 • Aukščiausios kokybės standartai taikomi ir alyvai

  Keičiant alyvą, visada geriausia naudoti variklio tipą atitinkančius alyvos prekinius ženklus, kad nenutrūktų garantijos galiojimas. Todėl „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse naudojami geriausios kokybės prekiniai ženklai pagal variklio gamintojų specifikacijas ir reikalavimus.

  Kad variklis tarnautų ilgai

  Reguliariai keičiant alyvą ir filtrą, prailginamas variklio eksploatacijos laikas ir užtikrinamas sklandus variklio veikimas. Todėl visada stebėkite savo transporto priemonės ridą ir kaip numatyta tikrinkite variklio alyvos lygį.

  Alyvos keitimo paslauga

  „Bosch Car Service“ autodirbtuvių elektros sistemų ekspertai taip pat iš naujo nustato techninės priežiūros intervalų indikatorių. Jei reikia, jie taip pat įrašys automobiliui atliktą darbą jūsų techninės priežiūros registre, kad visada žinotumėte, kada vėl reikia keisti alyvą ir filtrą.

  Mūsų ekspertų patarimai

  Kad variklio dėvėjimasis būtų minimalus, alyvą ir filtrą reikėtų keisti kas 15 000 km. Todėl geriausia alyvos lygį tikrinti reguliariais intervalais ir, kai reikalinga, ją papildyti. Kada reikia keisti alyvą, galite sužinoti pažvelgę į variklio dalies techninės priežiūros intervalų indikatorių arba į techninės priežiūros registrą.