Profesionali dyzelinių variklių techninė priežiūra

„Bosch“ pasaulyje pirmauja kaip dyzelinio kuro įpurškimo sistemų technologijų kūrėja ir gamintoja. Taigi, jei jūsų transporto priemonėje yra dyzelinis variklis, „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse jis bus tinkamiausiose rankose. Mūsų dirbtuvių specialistai gali atlikti viską, ko jums reikia – nuo trikčių nustatymo iki profesionalaus remonto atlikimo.

 • Profesionalus remontas už protingą kainą
 • Kokybiškos „Bosch“ atsarginės detalės, atitinkančios įvairių gamintojų originalių detalių standartus
 • Aukštos kvalifikacijos dyzelinių variklių ekspertai ir naujausia diagnostikos įranga
 • Bosch dyzelinių variklių sistemos

  Ar žinojote? „Bosch“ yra didžiausias pasaulyje dyzelinių variklių sistemų kūrėjas ir gamintojas. Su šiandieninėmis dyzelinėmis sistemomis tokie varikliai ne tik prilygsta benzininiams, bet tam tikrais atvejais juos ir pranoksta. Dėka novatoriškų bendrojo „Common Rail“ paskirstymo purkštukų ir aukšto slėgio degalų siurblių dyzeliniai varikliai yra tylesni, modernesni ir daug galingesni. Tačiau tokių sudėtingų sistemų techninei priežiūrai ir remontui reikalingos kvalifikuoto specialisto žinios, didelė patirtis ir tinkama diagnostikos įranga – visa tai gali suteikti „Bosch Car Service“ profesionalai.

  Profesionali dyzelinių variklių sistemų diagnostikos įranga ekspertams

  TDI, tiesioginis įpurškimas, „Common rail“ bendrojo paskirstymo įpurškimas, suodžių filtras – mūsų kvalifikuotas dirbtuvių personalas dalyvauja reguliariuose pažangiausiuose mokymuose, kad neatsiliktų nuo naujausios techninės raidos. Todėl mūsų darbuotojai yra nuodugniai susipažinę su sistemos veikimu ir išmano naujausios „Bosch“ diagnostikos įrangos naudojimą. Dėl to po remonto ar apžiūros darbų viename iš mūsų automobilių servisų galite tikėtis ekonomiško, gyvybingo ir švaraus dyzelinės transporto priemonės veikimo.

  Bosch eXchange – gamykloje restauruoti dyzelinių variklių komponentai

  „Bosch eXchange“ asortimente rasite svarbiausių einamajam remontui reikalingų dalių įprastiems dyzelinių variklių modeliams. „Bosch eXchange“ kategorijoje yra ir moderniausių bendrojo „Common rail“ paskirstymo įpurškimo sistemų, ir senesnių dyzelinių variklių atnaujintos dalys, todėl tai puiki alternatyva naujoms dalims už prieinamą kainą. Šie produktai atitinka tokius pačius aukštos kokybės reikalavimus kaip ir visiškai nauji produktai. Pranašumas – visoms dalims „Bosch“ siūlo identiškas garantijos sąlygas.

  Mūsų ekspertų patarimai

  Atlikite dyzelinių variklių kuro sistemos techninę priežiūrą reguliariais intervalais. Ji apima sistemos valymą, dyzelinių degalų filtro pakeitimą. Taip galėsite pašalinti kuro nuosėdas ir išvengti purkštukų užsikimšimo. Jums tai naudinga nes: susidaro mažiau dūmų ir suodžių, sumažėja triukšmas ir degalų sąnaudos bei optimizuojamas šaltas užvedimas.