Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Profesionali patikra prieš žiemą

Prieš įsivyraujant šaltiems orams, galite pasikliauti "Bosch Car Service" patikra prieš žiemą dėl saugaus vairavimo ledu ir ant sniego. Mūsų specialistai nuodugniai patikrina svarbiausias dalis ir paruošia jūsų automobilį žiemos sąlygoms.

  • Atliekama visiems, bet kokios senumo modeliams
  • Aukščiausios rūšies diagnostikos įranga
  • Gamyklinės įrangos standartą atitinkančios atsarginės dalys

Jokių rūpesčių dėl žiemos

Dėl šalto oro problemų gali kilti kiekvienoje jūsų automobilio dalyje – nuo akumuliatoriaus iki durų bei langų sandariklių. Rekomenduojame „Bosch Car Service“ autodirbtuv4se atlikti patikrinimą prieš žiemą, kad šalti orai neužkluptų jūsų nepasiruošusių. Naujausia diagnostikos įranga patikriname daugumos automobilio dalių būklę ir pasiruošimą žiemai. Tai ne tik sumažina nelaimingų atsitikimų riziką važiuojant apledėjusiais keliais, bet ir erzinančių gedimų tikimybę šventinių kelionių metu. Daugiau naudingų patarimų apie vairavimą šaltu oru rasite „Žiemos vadove“.

Aušinimo skysčio patikra

Europos automobilių klubų kasmet pateikiama statistika nesikeičia. Labai dažnai aušinimo sistemos problemos yra tiesiogiai ar netiesiogiai susijusios su gedimais. Norint užtikrinti, kad jūsų automobilis nesugestų kelyje, nuolat tikrinti aušinimo skystį yra tiek pat svarbu, kiek ir alyvą. Aušinimo skystyje esantys aušinimo sistemą apsaugantys priedai laikui bėgant prarandą našumą ir žiemą gali užšalti. Todėl, kad išvengtumėte vandens siurblio gedimo, radiatoriaus korozijos, užsikimšusių vamzdelių ar problemų su variklio elektronika, būtina reguliariais intervalais pakeisti aušinimo skystį. Rekomenduojame reguliarią aušinimo sistemos patikrą „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse.

Mūsų ekspertų patarimai

„Prišalo durelės? Jei specialiu tepalu patepsite durų ir priekinio dangčio guminius sandariklius, išvengsite jų sukibimo ir pažeidimo, esant šaltoms oro sąlygoms. Idealiai tam tinka talko milteliai, glicerolis, vazelinas ar silikonas. Jei durelės prišalo, niekada nesistenkite jų atidaryti jėga, nes taip galite išplėšti guminį sandariklį ir teks jį pakeisti.“