Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Profesionali transporto priemonės patikra

Jei norite būti tikri dėl saugumo, automobilio patikros metu mes nuodugniai apžiūrėsime jūsų automobilį. Tai atliksime greitai, kruopščiai ir nebrangiai.

  • Atliekama visiems, bet kokios amžiaus modeliams
  • Sezoninis patikrinimas ir techninė priežiūra
  • Gamyklinės įrangos standartą atitinkančios atsarginės dalys

Patikra padės išvengti problemų ateityje

Nuodugni transporto priemonės patikra yra naudinga ne tik jūsų automobiliui, bet ir tiesiogiai susijusi su jūsų saugumu. Mūsų specialistai naudoja naujausią diagnostikos įrangą, siekiant išsiaiškinti, ar jūsų transporto priemonės techninė būklė gera ir ar visos dalys veikia tinkamai. Tai daroma, norint žymiai sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką ir padidinti visų transporto priemonės keleivių saugumą. Tai taip pat padeda užtikrinti, kad brangūs ir erzinantys gedimai taptų praeitimi. Jei norite būti visiškai įsitikinę, turime jums idealų sprendimą. Tai mūsų visapusiška apžiūra, įskaitant laisvo mobilumo garantiją.

Ekspertų išmanymas, užtikrinantis didesnį saugumą

Jūs ne tik galite, bet ir turėtumėte atlikti transporto priemonės patikrą bet kuriuo metų laiku. Ištisus metus siūlome kvalifikuotą, spartų gedimų tikrinimą su naujausia „Bosch“ diagnostikos įranga. Mūsų ekspertai pasitelkia savo visapusišką išmanymą, paremtą sukaupta darbo su „Bosch“ produktais patirtimi bei specifinėmis visų modelių techninės priežiūros žiniomis. Todėl būsite tikri, jog visos su saugumu susijusios dalys bus tinkamai patikrintos, o visi skysčiai (stabdžių skystis, alyva, aušinimo skystis) ir filtrai profesionaliai pakeisti.

Saugus važiavimas

Pastaraisiais metais žmonių, žuvusių eismo nelaimėse, skaičius nuolat mažėjo. Tai yra geras ženklas, turint omenyje, kad apie 25 % visų kelyje naudojamų automobilių turi rimtų gedimų. Nebrangus „Bosch“ automobilių servise atliekamas transporto priemonės patikrinimas leis sužinoti, ar jūsų automobilis yra tinkamas naudoti kelyje. Tai leis išvengti tiek pavojingų situacijų, tiek brangaus remonto darbų. Tačiau visada būkite atidūs reguliarių techninių priežiūrų metu, kadangi tik ekspertas gali pasakyti kur slypi galimi pavojai.

Mūsų ekspertų patarimai

„Ar žinojote? Geras matomumas ne tik gyvybiškai svarbus, norint saugiai vairuoti, jo užtikrinimą reglamentuoja ir įstatymai. Tik geriausios kokybės valytuvai atitinka tokius aukštus reikalavimus, kadangi jų naudojimo laikotarpiu jie gali nuvalyti plotą, prilygstantį 60 futbolo aikščių. Todėl rekomenduojame naudoti geresnio veikimo „Bosch“ valytuvus. Ir, jei juos pirksite mūsų servisuose, būsite tikri ne tik dėl puikaus matomumo, nes juos mes sumontuosime nemokamai.“