Profesionali elektrinių ir hibridinių transporto priemonių techninė priežiūra

„Bosch“ nuo pat pradžių dalyvavo kuriant bei tobulinant hibridinių ir elektrinių transporto priemonių komponentus. „Bosch“ gamybos originalios detalės tiekiamos daugumai hibridinių transporto priemonių gamintojų. Todėl „Bosch Car Service“ autodirbtuvių specialistai yra visiškai susipažinę su tokių transporto priemonių remontu ir technine priežiūra.

 • Visapusiškas sistemos išmanymas
 • Tvirtos ir atsparios originalios „Bosch“ atsarginės detalės
 • Efektyvi naujausių vairavimo sistemų tipų diagnostikos technologija
 • Elektros darbai ir techninės žinios – mūsų stipriosios pusės

  Dėl hibridinių transporto priemonių dvigubo galios agregato, gedimų šalinimas yra daug sudėtingesnis nei įprastų sistemų. Be to, norint saugiai dirbti su elektros komponentais ir aukšta įtampa, reikalingos specialios žinios. Todėl mūsų automobilių serviso specialistai naudoja naujausias diagnostikos sistemas ir technines žinias. Dėl savo ir kitų žmonių saugumo jie taip pat dalyvauja specializuotuose mokymuose.

  Garantuota Bosch kokybė

  Be kvalifikuoto personalo „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse siūlomas platus kokybiškų „Bosch“ produktų pasirinkimas. Mes turime visus elektrinių ir hibridinių transporto priemonių techninei priežiūrai, patikrinimui ir remontui reikalingus produktus – nuo elektrinių agregatų iki akumuliatorių ar specialių įkroviklių. Pranašumas – patrauklus kainos/kokybės santykis, žemesni įkainiai ir geriausia kokybė.

  Ateities transportas – nekenksmingas aplinkai

  Hibridinė technologija, dėl kurios galima sumažinti anglies dioksido kiekį iki 35%, yra svarbus žingsnis link visiškai elektrinio automobilio. „Bosch“ visada buvo pirmaujanti įmonė, kuriant darnias vairavimo sistemas – nuo atskirų produktų iki sudėtingų sistemų. Šios vertingos žinios tiesiogiai perduodamos „Bosch Car Service“ autodirbtuvių specialistams.

  Mūsų ekspertų patarimai

  Nuo 2014 metų Europoje atsiras vis daugiau miestų, kuriuose bus leidžiama vairuoti automobilius tik su galiojančiu aplinkos apsaugos lipduku. Priešingu atveju galit sulaukti baudos. Todėl rekomenduojame savo dyzeliniame variklyje sumontuoti filtrą arba ilgainiui įsigyti elektrinį ar hibridinį automobilį.