Profesionali mechaninių stabdžių sistemų techninė priežiūra ir remontas

Puikiai veikianti stabdžių sistema gyvybiškai svarbi ne tik jums, bet ir kitiems eismo dalyviams. Todėl pasirūpinkite savo saugumu ir reguliariais intervalais patikrinkite visos sistemos dalių būklę. Kiekviename automobilyje yra daugybė dalių, kurios kasdien naudojant nusidėvi. Techninė priežiūra „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse garantuos jūsų saugumą. Mes patikriname visų nusidėvinčių dalių, tokių kaip stabdžių trinkelių ir stabdžių diskų būklę bei stabdžių skystį, ir prireikus, juos profesionaliai keičiame.

 • Patrauklūs atsarginių dalių pasiūlymai, originalių „Bosch“ stabdžių diskų ir stabdžių trinkelių montavimas ir išmontavimas bei stabdžių skysčio keitimas
 • Platus originalios standartinės įrangos produktų pasirinkimas
 • Naujausia diagnostikos įranga, profesionaliems apžiūros ir remonto darbams
 • Per visą automobilio eksploatacijos laikotarpį

  Kiekviename automobilyje yra daugybė nusidėvinčių dalių – variklyje, po kėbulu ar keleivių salone. Dauguma šių dalių natūraliai nusidėvi dėl kasdienio transporto priemonės naudojimo. Tai taikytina, kalbant apie stabdžių diskus, išmetimo sistemos koroziją ar transmisijos alyvą. Kadangi šių komponentų nusidėvėjimas pastebimas ne iš karto, pravartu tikrinti automobilį reguliariais intervalais. Priešingu atveju dėl nusidėvėjimo žalos gali tekti brangiai remontuoti netikėtus gedimus arba galite sukelti pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams.

  Mūsų patirtis – geriausias garantas

  Montuodami, išmontuodami, keisdami stabdžių trinkeles ir diskus, visada galite pasitikėti mūsų neprilygstama patirtimi. Kadangi nuolat atnaujiname žinias apie visus reikalingus techninius duomenis ir techninės priežiūros procedūras, galime atlikti šiuos darbus patikimai ir profesionaliai praktiškai visų modelių automobiliams. Taip pat, dėka naujausios dirbtuvių įrangos ir originalių „Bosch“ atsarginių dalių užtikrinamas optimalus saugumas kelyje.

  Pasitikėjimo verta stabdžių patikra

  Labai svarbu, kad galėtumėte pasitikėti darbuotojais, atliekančiais jūsų automobilio stabdžių sistemos techninės priežiūros ir remonto darbus. Dėl to, keisdami stabdžių trinkeles ir diskus, mes atkreipiame dėmesį net į smulkiausias detales. Mes pasikliaujame išskirtine aukščiausios rūšies „Bosch“ produktų kokybe, nes mes nesutinkame eiti į kompromisus dėl jūsų saugumo.

  Neplanuota stabdžių sistemos patikra kelyje dažnai būna kur kas brangesnė už planuotą „Bosch Car Service” autodirbtuvėse.

  Jūsų saugumas – mūsų tikslas

  Visada galite pasitikėti mūsų dirbtuvių personalo patirtimi dėl jūsų automobilio stabdžių sistemos techninės priežiūros ir remonto. Mūsų darbuotojai reguliariai dalyvauja pažangiausiuose mokymų kursuose, kad galėtų nuolat susipažinti su naujausiais technikos patobulinimais. Be to, darbuotojai nuolat atnaujina žinias apie techninius duomenis ir techninės priežiūros procedūras praktiškai visiems mūsų rinkoje esantiems automobiliams. O, naujausios dirbtuvių įrangos ir originalių atsarginių „Bosch“ dalių dėka yra užtikrinami aukščiausi įmanomi saugumo standartai.

  Mūsų ekspertų patarimai

  Ar jaučiate, jog jūsų automobilio stabdymo kelias per ilgas? Taip gali nutikti dėl per seno stabdžių skysčio, todėl jį reikia pakeisti nedelsiant. Stabdžių skysčio tikrinimas ir keitimas yra vieni svarbiausių techninės priežiūros veiksmų. Kadangi stabdžių skystis yra higroskopiškas, t.y. absorbuojantis drėgmę, todėl vandens kiekiui viršijus 3%, skystyje gali susidaryti garų burbuliukų. Stabdant šie burbuliukai yra suspaudžiami ir gali neleisti susiformuoti pakankamam stabdžių slėgiui. Blogiausiu atveju tai gali sukelti visišką stabdžių sistemos gedimą. Mūsų rekomendacija: savo pačių saugumui stabdžių skystį keiskite bent kartą per 2 metus.