Bosch Car Service – ypatingi mūsų pasiūlymai

Techninė pagalba visą parą

Nesvarbu, ar nusprendėte atlikti profilaktinę automobilio apžiūrą, ar susidūrėte su rimtu gedimu – mes užtikrinsime sklandų ir patikimą jūsų automobilio veikimą bet kuriuo paros metu. Palikite savo automobilį mūsų automobilių aikštelėje, informuokite apie iškilusias problemas, o mūsų darbuotojai nedelsiant imsis darbo. Taip galėsite lanksčiau planuoti automobilio remontą ir sutaupysite daugiau savo brangaus laiko.

Skaidrios ir profesionalios paslaugos

Neatidėliokite automobilio remonto vien dėl to, kad apsilankymas autoservise jums yra nemalonus. Mūsų servise jūsų visada laukia bendraujantys meistrai, kurie informuos apie nustatytą gedimą, paaiškins remonto eigą ir pateiks konkrečią paslaugų kainą. Kompetentingos ir skaidrios paslaugos – mūsų pagrindinė siekiamybė.

Pakaitinis automobilis remonto metu

Nuolat skubančiame pasaulyje automobilio remontas gali tapti nemalonia gaišatimi. Todėl tam, kad automobilio gedimas nesutrikdytų ir nesulėtintų įprasto jūsų gyvenimo tempo, galite pasinaudoti pakaitiniu serviso automobiliu, kurį mes siūlome savo klientams.

Automobilio paėmimas ir pristatymas

Atsiradus poreikiui remontuoti automobilį, ne visi turi laiko jį pristatyti į autoservisą. Jeigu laiko trūkumas yra vienintelė kliūtis, trukdanti pradėti būtinus automobilio remonto darbus, galime jums padėti. Mūsų darbuotojai paims automobilį iš jūsų nurodytos vietos ir grąžins jums po remonto, jeigu jūs patys negalite to padaryti.

Automobilio remontas po autoįvykio

Rūpinamės ne tik standartinių automobilio gedimų šalinimu. Taip pat galime suremontuoti automobilį, kuris pateko į autoįvykį. Automobilį suremontuosime ir prireikus pristatysime į „Bosch automobilių servisą“.

Techninės priežiūros knygelė

Kadangi automobilio priežiūra yra tik vienas iš daugybės jūsų kasdienių rūpesčių, galime jį palengvinti. Savo klientams siūlome nemokamas techninės priežiūros knygeles. Turint tokią knygelę, lengviau sekti būtinų techninių patikrų datas ir visada žinoti savo automobilio remonto istoriją.