Vairavimo saugos sistemų (ABS / ASR, ESP®) profesionali diagnostika ir remontas

„Bosch“ yra vienas pirmaujančių elektroninių automobilių sistemų kūrėjų ir gamintojų. Iš gamybos srities ateinančios žinios yra tiesiogiai naudingos „Bosch Car Service“ autodirbtuvėms, kur galima patikėti elektroninių saugos sistemų techninę priežiūrą ar keitimą, mūsų apmokytiems specialistams.

 • Visų saugos sistemų ir transporto priemonių diagnostikos duomenys
 • Platus originalios standartinės įrangos produktų pasirinkimas
 • Naujausia diagnostikos įranga, profesionaliems techninės priežiūros ir remonto darbams
 • Sumanūs protai išmanioms saugos sistemoms

  „Bosch Car Service“ profesionalai žino viską apie važiavimo saugos sistemas. Jie turi net tik reikalingų žinių, bet ir būtiną pažangią diagnostikos įrangą. Todėl jie yra visiškai pasirengę atlikti nuodugnią visos važiavimo saugos sistemos techninę priežiūrą ir reikalingus pakeitimus ABS, ASR ar ESP® sistemoms.

  Sisteminis saugumas

  Ir iki „Electronic Stability Program“ (ESP®) sukūrimo 1995 metais, ir iki šiol – „Bosch“ visada vaidino svarbų vaidmenį kuriant transporto priemonių saugos sistemas. Tai dar viena priežastis, dėl kurios vis daugiau automobilių gamintojų pasitiki „Bosch“ produktais. Nereikia net kartoti, kad „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse visada yra platus originalios įrangos standartus atitinkančių stabdžių sistemos produktų asortimentas. Taip pat nuolat gauname naujausią reikalingą informaciją saugos sistemų techninei priežiūrai, todėl visada galime atlikti patikimą ir profesionalų gedimų šalinimą bei klaidų pataisymą.

  ABS, ASR ir ESP® – ar bet kokia kita, jūsų automobilyje esanti sistema

  Toliau pateikiama trumpa svarbiausių saugos sistemų santrauka, kad, susidūrę su problema, galėtumėte iš karto kreiptispas „Bosch Car Service“ specialistą.

  Elektroninė stabilizavimo sistema (ESP®)

  ESP sistema apsaugo nuo galimo slydimo, kai dėl posūkyje per greit važiuojantis automobilis tampa sunkiai valdomu. Ji sustabdo nekontroliuojamą manevravimą, įjungdama stabdžių arba variklio valdymo sistemą.

  Traukos valdymo sistema (TCS)

  TCS reguliuoja jėgos agregato sukimo momentą, kad ratai neprasisuktų pradedant važiuoti arba didinant greitį. Tai garantuoja ne tik stabilumą, bet ir galimybę valdyti.

  Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS)

  Jei dėl intensyvaus stabdymo ratai užsifiksuoja, transporto priemonė nebereaguoja į vairavimą. Tokiu atveju ABS technologija automatiškai sumažina stabdžių slėgį, kad atskiri ratai nesustotų ir išliktų valdomi.