Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Apie mus

Apie „BOSCH automobilių servisų“ tinklą

„Bosch automobilių servisas“ – tai pažangus automobilių servisų tinklas, teikiantis labai aukštos kokybės remonto paslaugas Lietuvoje ir visame pasaulyje. „Bosch automobilių servisas“ savo veiklą grindžia kokybės, tarpusavio pasitikėjimo, skaidrios kainos ir aiškumo principais. Šio automobilių servisų tinklo istorija siekia šimtą metų. Tai visame pasaulyje didžiausias ir populiariausias automobilių servisų tinklas, kuris remontuoja visus beveik visų pasaulyje esančių markių automobilis, šalindamas jų techninius gedimus.

Remontui naudojamos „BOSCH“ pagamintos dalys

„Bosch“ kompanija gamina ir teikia automobilių dalis daugeliui automobilių gamybos koncernų visame pasaulyje. Mūsų servisų tinklas automobilių remontui naudoja būtent „Bosch“ kompanijos pagamintas automobilių dalis, kurios visada atitinka originalaus jūsų automobilio gamintojo kokybės standartus. Tad, patikėdami savo automobilio remontą „Bosch automobilių servisui“, galėsite jaustis užtikrinti, kad nusidėvėjusios automobilio dalys buvo pakeistos originaliomis naujomis dalimis.

Automobilio diagnostikai naudojama „Bosch“ įranga

„Bosch“ gamina ne tik automobilių dalis, bet ir automobilių diagnostikos įrangą, kuri laikoma viena moderniausių ir patikimiausių visame pasaulyje. „Bosch automobilių servisuose“ yra įdiegtos būtent šios modernios automobilių diagnostikos sistemos. Jas pasitelkdami, galime atlikti naujausių modelių automobilių diagnostiką. Ši diagnostikos įranga turi įvairių komponentų adaptavimo, kodavimo, kalibravimo ir perstatymo funkcijas. Naudodamiesi ja galime itin greitai ir tiksliai atlikti variklio valdymo, stabdžių, transmisijos, komforto, saugos, imobilizatoriaus ir kitų sistemų visapusišką diagnostiką.

Bendra žinių bazė

„Bosch automobilių serviso“ tinklas jungia daugiau kaip 16 000 autoservisų visame pasaulyje. Vienas iš pagrindinių mūsų išskirtinumų yra tas, kad mes turime bendrą automobilių remontų duomenų bazę, kurioje yra sukaupta praeityje buvusių analogiškų automobilių gedimų bei jų remonto sprendimų patirtis. Kiekvieną kartą susidūrę su nepažįstama situacija, galime remtis sukauptomis žiniomis, kurios užtikrina greitą bei kokybišką automobilio sutvarkymą.

Kvalifikuoti darbuotojai

Kitas mūsų tinklo išskirtinumas ir pasididžiavimas – tai itin aukštos kvalifikacijos specialistai. Kiekvienas „Bosch automobilių servise“ dirbantis darbuotojas yra baigęs specialius „Bosch“ standartus atitinkančius techninius mokymus. Be to, kiekvienas darbuotojas nuolat kelia savo kvalifikaciją specialiuose pagal „Bosch“ programą rengiamuose mokymuose, kurie garantuoja, kad mūsų darbuotojai atliks automobilių remontą naudodamiesi naujausiomis žiniomis ir tinkamais įgūdžiais.

„Bosch automobilių servisas“ – tai vieta, kur kompetentingai atliekami automobilių techninės priežiūros ir remonto darbai, pasinaudojant visais pirmaujančio originalių dalių gamintojo „Bosch“ privalumais.

„Bosch automobilių serviso“ didžiausios vertybės yra šios: darbuotojai gali naudotis automobilių remontų ir techninių parametrų duomenų bazių informacija; turime galimybę pirmi sužinoti visas automobilių pramonės naujienas ir galime gauti techninę pagalbą tiek originalių automobilių dalių, tiek ir modernios diagnostikos įrangos arba darbuotojų kvalifikacijos kėlimo klausimais. „Bosch automobilių servisas“ – tai autoservisas, kuris garantuoja „Bosch“ kokybę.