Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Profesionalus stiklų remontas

Automobilių langai yra itin svarbūs saugumui kelyje užtikrinti, todėl net menkiausias pažeidimas gali sukelti rimtų problemų. Tai pakankama priežastis nedelsiant leisti mūsų technikams sutvarkyti skilusį stiklą. O jei prireiks, profesionaliai ir kruopščiai įstatysime naują.

  • Greitas ir profesionalus akmenukų sukeltų pažeidimų remontas
  • Profesionalus viso priekinio stiklo keitimas
  • Nemokamas remontas turint vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą ir KASKO draudimą

Nemokamas stiklo remontas turint KASKO ar vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą

Smulkų priekinio stiklo įtrūkimą galima lengvai sutaisyti. Bet jei delsite, dėl vibracijos jis gali tapti dideliu įskilimu. Ir tokiu atveju padės tik brangus ir laiko reikalaujantis viso priekinio stiklo keitimas.

Verta prisiminti. Akmenukų sukeltų pažeidimų taisymą padengia dauguma vairuotojų civilinės atsakomybės ir KASKO draudimo polisų, todėl tokia paslauga visiškai nemokama (jei tai neviršija taisymo įkainių ir nepadidina draudimo tarifo). Tačiau, jei reikia pakeisti visą priekinį stiklą, jums reikės padengti tik perviršį nuo draudimo polise numatytos sumos.

Keitimas ar remontas?

Akmenukų sukeltus pažeidimus sutaisyti įmanoma, tačiau tai priklauso nuo galiojančių teisinių reikalavimų ir techninių sąlygų. Pažeistą galinį arba šoninį langą visada būtina pakeisti, o priekinį stiklą galima sutaisyti specialios sintetinės dervos medžiagomis. Tačiau tam yra kelios svarbios sąlygos: pažeista vieta negali būti didesnė nei 2 Eurų monetos skersmuo. Ji turi būti bent 10 cm nuo stiklo krašto ir ne vairuotojo pusėje.

Tvarkingi automobilio stiklai - saugumo garantas

Verta žinoti. Kiekvienas jūsų automobilio langas yra saugumo sudedamoji dalis, daranti įtaką viso korpuso stabilumui. Automobilio stiklas taip pat itin svarbus jūsų asmeniniam saugumui. Pavyzdžiui, avarijos atveju priekinis stiklas veikia kaip oro pagalvės atrama. Jei jis įskilęs, neatlaikys smūgio ir suduš. Blogiausiu atveju dėl tokio priekinio stiklo oro pagalvė gali tinkamai nesuveikti ir sukelti rimtų sužeidimų.

Mūsų ekspertų patarimai

„Jei jūsų priekinis stiklas buvo įdaužtas, rekomenduojame ant pažeistos vietos kuo greičiau pritvirtinti permatomą plėvelę, kad į ją nepatektų nešvarumų ar drėgmės. Tada, nedelsdami pasitarkite su specialistu, kuris profesionaliai pašalins pažeidimą. Plėvelę priekiniam stikliui „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse galite gauti nemokamai.“