Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Įsipareigojimai

„BOSCH automobilių serviso“ įsipareigojimai

Kiekvienas „Bosch automobilių servisas“, prieš tapdamas šio tinklo nariu, įsipareigoja laikytis nustatytų taisyklių. Šios taisyklės servisą įpareigoja užtikrinti kokybę, skirti individualų dėmesį klientui, už atliktas paslaugas pateikti aiškią kainą, kelti darbuotojų kvalifikaciją ir nuolat atnaujinti servisų techninę bazę. Laikydamiesi šių ir kitų įsipareigojimų savo klientams, galime pasiūlyti išskirtinę „Bosch“ ženklo kokybę.

Esame įsipareigoję teikti kokybiškas paslaugas

„Bosch“ kompanijos pagamintoms automobilių dalims suteikiama gamintojo garantija. Kadangi automobilius remontuojame griežtai laikydamiesi automobilių gamintojų nustatytų specifikacijų, pakeistoms dalims taikoma gamintojo garantija. Patikėję automobilio remontą mūsų servisui, būsite užtikrinti, kad paslaugos bus suteiktos kokybiškai.

Esame įsipareigoję automobilių remontui naudoti tik automobilio gamintojo nurodytas autentiškas dalis. Tokiu būdu yra išlaikoma jūsų automobilio vertė.

Automobilių diagnostiką atliekame naudodami modernią „Bosch“ automobilių diagnostikos įrangą. Šiai įrangai kiekvienais metais išduodama kokybės licencija. Todėl esame įpareigoti kiekvienais metais šią įrangą atnaujinti. Dirbdami su licencijuota diagnostine įranga, galime greitai ir tiksliai atlikti net ir pačių naujausių markių automobilių diagnostiką.

Nuolat keldami darbuotojų kvalifikaciją užtikriname, kad darbuotojas, atlikdamas automobilių techninės priežiūros ir remonto darbus, remtųsi įgytomis naujausiomis žiniomis ir įgūdžiais.

Lanksčios paslaugos

„Bosch automobilių servisas“ teikia automobilių techninės pagalbos paslaugas 24 valandas per parą. Visą parą budinčią „Bosch automobilių serviso“ techninę pagalbą taip pat galite išsikviesti kelyje sugedus automobiliui ar patyrus avariją ir nedarbo dienomis arba nedarbo valandomis.

Jei iškilo nenumatytų techninių problemų, su automobiliu į „Bosch automobilių servisą“ galite kreiptis iš anksto nepranešę mums apie savo apsilankymą. Net ir tokiu atveju automobilį priimsime techninei apžiūrai ir, ją atlikę, automobilį suremontuosime kaip galėdami greičiau.

Jeigu, kol remontuojamas jūsų automobilis, likote be transporto priemonės, mes galime jums pasiūlyti pakaitinį serviso automobilį, kuriuo galėsite naudotis visu jūsų automobilio remonto metu.

Atviras bendravimas su klientu

Prieš pradėdami jūsų automobilio techninį remontą, iš anksto pateiksime remonto darbams atlikti reikalingo laiko ir jų kainos analizę, kad iš karto žinotumėte, kiek laiko prireiks jūsų automobilio remontui ir kiek jis kainuos.

Atlikdami automobilio remonto darbus, remontuojame tik tai, kas yra techniškai netvarkinga. Jūsų automobilio techninės priežiūros ar remonto metu pastebėję papildomus techninius nesklandumus, apie juos informuosime ir visus papildomus remonto darbus atliksime tik gavę jūsų sutikimą.

Remonto metu visas automobilyje pakeistas dalis saugome iki jūsų atvykimo atsiimti automobilio. Jums atvykus, supažindiname su atliktais remonto darbais ir parodome iš jūsų automobilio išimtas senas dalis. Atsakome į jūsų pateiktus klausimus apie atliktą remontą, duodame naudingų patarimų dėl jūsų automobilio eksploatacijos.

Pabaigę automobilio remonto darbus, visada atliekame bandomąjį važiavimą. Automobilį jums grąžiname tik įsitikinę, kad jis suremontuotas kokybiškai ir visos jo sistemos veikia sklandžiai.

„Bosch automobilių servisuose“ vyrauja maloni į klientą orientuota atmosfera. Visuomet laikomės tarpusavio susitarimų ir nustatytų terminų. Įsiklausome į tai, ką norite mums pasakyti, ir tikime, kad kartu diskutuodami galime rasti sprendimą net iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamose situacijose.