Profesionali apžiūra

Mes galime atlikti profesionalios patikros ir techninės priežiūros darbus jums neprarandant gamintojo garantijos. Naujų transporto priemonių taip pat.

 • Atliekama visiems, bet kokios senumo modeliams
 • Suderinama su gamintojo ir mobilumo garantija
 • Visų atliktų darbų fiksavimas paslaugų registre
 • Visapusiškas pasiūlymas jūsų automobiliui

  „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse transporto priemonių apžiūros visada atliekamos pagal gamintojo specifikacijas. Mūsų specialistai atidžiai apžiūri kiekvieną detalę ir patikrina daugumą saugos sistemų – nuo variklio ir elektronikos iki stabdžių sistemos. Ir jei norėsite, jie taip pat pakeis jūsų automobilio alyvą ir filtrą, papildys reikalingų skysčių bei sugedusias ar nusidėvėjusias dalis pakeis naujomis, geriausios kokybės atsarginėmis dalimis. Taip ne tik neprarasite transporto priemonės rinkos vertės, bet ir gamintojo garantijos.

  Naujų transporto priemonių techninė priežiūra

  Ar jūs esate vieni iš tų, kurie mano, jog naujo automobilio techninę priežiūrą reikia atlikti tik gamintojo dirbtuvėse, kad neprarastumėte garantijos? Jei taip, mes jus galime patikinti, kad šiuos darbus galima atlikti bet kuriame kvalifikuotame automobilių servise, o gamintojo garantiniai įsipareigojimai jums nenutrūks. Taigi, jei transporto priemonės apžiūrą atliksite „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse, jūsų garantija nenutrūks ir galėsite papildomai mėgautis laisvo mobilumo garantija. Ši paslauga yra viena iš daugelio kokybės užtikrinimo priemonių, skatinančių mūsų dirbtuvių personalą dar labiau rūpintis jūsų transporto priemone. Juk saugumas svarbiausia.

  Kuo svarbi automobilio patikra

  Laimei, žmonių, žūstančių eismo nelaimėse, skaičius mažėja, tačiau dar 20-tyje procentų visų naudojamų automobilių galima aptikti rimtų gedimų. Reguliari transporto priemonės techninė priežiūra yra vienintelis būdas nedelsiant aptikti ir pataisyti bet kokius gedimus ar defektus. Visada naudinga atlikti kruopščią techninę priežiūrą – nesvarbu, ar norite toliau naudoti automobilį patys ar būti tikri dėl pelningo pardavimo galimybių. Bendras patikrinimas „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse garantuoja geresnį ir saugesnį vairavimą.

  Mūsų ekspertų patarimai

  Jei „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse atlikote transporto priemonės techninę priežiūrą, jums suteikiama 24 valandų avarinės tarnybos paslauga bet kurią metų dieną. Be to, atlikę techninę apžiūrą mūsų automobilių servise, gausite pasirinktiną mobilumo garantiją, leidžiančią jums gedimo atveju gauti nemokamą pagalbą bet kurioje Europos vietoje.

 • Pagalba gedimo arba avarijos atveju
 • Transporto priemonės tvarkymas po nelaimingo atsitikimo
 • Vilkimo paslauga