Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Kokybės valdymas

„Bosch automobilių servisų“ kokybę užtikrinantys veiksniai

„Bosch automobilių servisų“ tinklas didžiuojasi šimtamete patirtimi automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugų teikimo srityje. Per šį laikotarpį sukūrėme paslaugų teikimo standartus, kuriais vadovaudamiesi dirbame kiekvieną dieną. Svarbiausi jų teigia, kad kiekvienas klientas, atvykęs į „Bosch automobilių servisą“, turi jaustis laukiamas, jo užsakytos paslaugos privalo būti suteiktos profesionaliai, o sutvarkytas automobilis klientui turi būti grąžintas numatytu laiku.

Nustatyti standartai užtikrina kokybišką paslaugų teikimą. Standartų laikymąsi „Bosch automobilių servisuose“ užtikriname vykdydami reguliarius ir objektyvius veikiančių tinklo servisų patikrinimus. Jų metu surinkta informacija leidžia mums tobulėti. Dėl šios priežasties yra rengiami kvalifikacijos kėlimo mokymai, atnaujinama servisuose esanti techninė ir informacinė bazė.

Šiuolaikiška automobilių diagnostika

Išskirtinę „Bosch automobilių serviso“ atliekamų darbų kokybę lemia automobilių remontui naudojamos „Bosch“ originalios atsarginės dalys ir „Bosch“ kompanijos pagaminta automobilių diagnostikos įranga.

Su kiekviena diena sudėtingėjančios automobilių sistemos reikalauja patikimos ir šiuolaikiškos diagnostikos įrangos. Su „Bosch“ kompanijos pagaminta diagnostikos įranga galima greitai ir tiksliai atlikti variklio valdymo, stabdžių, transmisijos, komforto, saugos, imobilizatoriaus ir kitų sistemų visapusišką diagnostiką.

Visuose „Bosch automobilių servisuose“ yra įdiegta ir palaikoma „Bosch“ diagnostikos įranga. Pasitelkdami šią įrangą diagnostiką galime atlikti praktiškai visų markių automobiliams. Žinodami tikslią informaciją apie automobilio techninius gedimus, turime galimybę greitai ir veiksmingai atlikti automobilio remonto darbus.

Turėdami šią įranga esame įpareigoti ja naudotis su kasmet išduodama licencija. Ši licencija garantuoja, jog įranga atitinka „Bosch“ keliamus kokybės reikalavimus. Tai pagrindinis saugiklis, užtikrinantis teikiamų paslaugų kokybę.

Mūsų specialistai nuolat supažindinami su naujovėmis

Gyvename kasdien atsirandančių naujų technologijų laikais. Šiuolaikiniuose naujuose automobiliuose yra įdiegta daugybė modernių technologijų, kurios pasiekia mus kiekvieną dieną su kiekvienu naujai pagamintu automobiliu.

„Bosch automobilių servisų“ tinklas, bendradarbiaudamas su „Bosch“ kompanija, kuri yra viena iš pirmaujančių kompanijų šių technologijų gamybos srityje, turi išskirtinę galimybę susipažinti su visomis automobilių pramonės naujovėmis. Šio bendradarbiavimo pagrindu nuolat atnaujinama servisų tinklo vystoma automobilių specifikacijų duomenų bazė ir rengiami pažintiniai mokymai servisuose dirbantiems specialistams.

Turėdami galimybę savo darbuotojus supažindinti su automobiliuose įdiegtomis naujovėmis, galime kokybiškai sutvarkyti automobilių techninius gedimus. Tai kitas esminis kokybę užtikrinantis saugiklis.

Kokybės palaikymo standartai

Trečias veiksnys, kuris užtikrina, kad servisuose paslaugos būtų teikiamos kokybiškai – tai objektyvus atlikto darbo įvertinimas. Išorės ekspertai nuolat stebi kiekvieno tinkle esančio serviso atliekamą darbą ir atlieka sutvarkytų automobilių techninės būklės patikras iš anksto neperspėję. Kiekvieno automobilio techninis gedimas turi būti pašalintas laikantis gamintojo nustatytų techninių specifikacijų ir „Bosch“ kokybės standartų. Šis ir kiti pirmiau išvardyti kokybės valdymo būdai padeda teikti išskirtines aukštos kokybės paslaugas visiems klientams, kurie į mus kreipiasi.